Jen já a ty...

4. prosince 2011 v 19:52 | Tiya |  Oni...
Tak jsem se na vás opět přišla podívat... doufám, že jste rádi.

Mám spoustu novinek, tedy spíše se toho hodně stalo, ale nějak nevím, od čeho bych začla :)


Na Méďu si jistě vzpomenete. Tak ten má momentálně pořádnou kopu starostí a tak se snažm ho moc netrápit sama sebou. Stále jsou hovory s ním tím nejzajímavějším, na co se můžu během týdne těšit, akorát už jsme se přesunuli na jinou úroveň, alespoň tak mi to přijde. Jiná témata (nebo spíše zanevření na určitá dříve probíraná), jiné vtípky, jiný humor a celkově jiná nálada.

Asi tak před dvěma měsíci jsem poznala člověka, který mě ihned zaujal. Sršel vtipem, byl celkem milý a hlavně z něj sálalo určité charisma. Bohužel byla možnost ho střetnout jen online a pouze o víkendech. To mi ovšem nezabránilo, abych se na něj celý týden těšila. Seznámila jsem se s několika dalšími super lidmi z jeho "okolí". Potom jsme si vyměnili telefonní čísla a skype. Hned dva dny na to mi zavolal, že jede přes mé město a že mě chce vidět. Byla jsem zrovna ve vaně a koukala jsem trochu jako taková ta srandovní veverka s velkejma očima, ale nakonec jsem kvůli němu z té vany vylezla a pustila se do víru večerního města.
Od té doby spousta telenonátů, sms... večery strávené na skypu a další setkání... :)
Konečně jsem pro někoho ten poklad. Konečně mě někdo oslovuje krásko a raduje se, když se na otočím. A hlavně... konečně to nemusím tajit.
Minulý týden mi zavolal, že má pro mě překvapení, když jsem se zeptala, jaké, tak že prý video. Večer mi ho poslal a já se nejdřív smála, protože co tam předváděl, bylo hrozně vtipné a nakonec mi i ukápla slza. Přezpíval jednu písničku své oblíbené kapely a prokládal to svými promluvami... (ikdyž nejlepší je stejně "Ale ne. Já to vždycky tak poseru! A to jsem to zkoušel pětkrát :D).
Včera jsem se s ním rozloučila v půl jedenáctý, nebylo mi dobře a on šel ven s kamarády. Šla jsem si lehnout. Vzbudil mě telefon (bohužel jsem naučená vstávat na telefon i v noci) a já jen mžourala, kdo to je. Byl to on. Prý že mi chce říct, že mě miluje, jsem to nejlepší, co ho potkalo a že doufá, že ten silvestr klapne. Jo a několikrát se mi omlouval, že mě probudil, což mi přišlo hrozně roztomilé :)

A tak se teď doma snažím vybojovat silvestr a nezbývá mi nic jiného, než se těšit, co se bude dít dál. :)

PS: Zjistila jsem, že ačkoliv já to ani netuším, jeho rodina toho o mě ví docela dost, až jsem byla překvapená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Královna* Královna* | Web | 8. prosince 2011 v 15:43 | Reagovat

Jéé, todle je tak krásné n vztahu! Ten začítek a to těšení a ty nežnosti a různý blbosti :) Přeju ti to a i přez ten krátký článek to prožívám stebou :D Já se svým milým jsme už tk dlouhp, že todle něžné už v tom ani není, když spolu bydlíme, ale je to to nekrásnější na vztahu, na co se pak hezky vzpomíná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama